پرتونور توس
Search
051-35422060

مشاوره رایگان خرید

سوالات متداول

کدام محصولات شرکت پرتونورتوس شامل ضمانت می شوند؟

همه‌ی محصولات شرکت پرتو نور توس به غیر از موارد خاص که در بسته بندی محصول مشخص شده ایت دارای 12 ماه گارانتی تعویض می‌باشد. 

ضمانت محصولات در شرکت پرتو نور توس چه شرایطی دارد؟

1. تصمیم گیری و عیب یابی هر محصول توسط کارشناس فنی مجموعه بوده و در صورتی که کارشناس تشخیص دهد عیب مربوطه حین تولید و یا ساخت چراغ بوده باشد شامل گارانتی می‌شود.

2. در صورت بروز هرگونه خرابی چراغ باید تحویل نماینده‌ی شرکت شود. بعد از کارشناسی و مشخص شدن عیب در صورتی که شامل گارانتی شود چراغ تعویض می‌شود.

3. ضمانت نامه شامل هزینه‌های بازکردن چراغ، نصب، مجدد، حمل و نقل و سایر هزینه‌های مربوط نمی‌گردد.

5. چراغ‌های خاص مشخص شده شامل گارانتی نخواهد شد. (فاقد تاریخ گارانتی)

6. در صورتی که خرابی چراغ در اثر حوادث و بلایای طبیعی مانند، سیل، زلزله، طوفان سوانح و یا حوادث غیر قابل پیش بینی مانند جنگ و....... باشد شامل گارانتی نخواهد شد.

7. كليه عیوب و خرابی‌های ناشی از حمل و نقل کالا شامل ضمانت نمی‌گردد.

چه عواملی باعث خروج از ضمانت محصولات می شود؟
  1. استفاده در محیط‌های غیر معمول: محیط‌های اسیدی، محیط‌هایی با دمای بالا و یا سرمای شدید، محیط‌هایی با رطوبت بالا و نصب چراغ در محیط‌های کوچک بدون گردش هوا شامل ضمانت نمی‌باشد.
  2. دستکاری در محصول که باعث شود ساختار چراغ تغییر کند.
  3. عدم استفاده از پایه چراغ و وسایلی غیر از وسایل قرارداده شده همراه محصول مانند : چسب و سیم
  4. عدم رعایت در نوع کاربرد (چراغ داخلی یا بیرونی)
  5. عدم رعایت تاریخ شامل گارانتی
  6. همچنین مواردی مانند: صاعقه، نوسانات شبکه‌ی برق، شوک‌های الکتریکی و رعایت نکردن ولتاژ مشخص شده و شرایط محیطی و الکتریکی مغایر با مواردی مندرج در دستور عمل نصب و بهره برداری از چراغ شامل گارانتی نمی‌شود.
استفاده از ضمانت نامه محصولات این شرکت چه مراحلی دارد؟

 1. قبل از ارسال کالای معیوب، مصرف کننده موظف است با واحد خدمات پس از فروش و شرکت پرتونورتوس تماس گرفته و شرح خرابی محصول و مشخصات آن مانند محل و چگونگی نصب و تعداد محصولات معیوب را اطلاع دهد.

2. نصب مشخصات مشتری و مصرف‌کننده شامل: نام خانوادگی، شهر و شماره تماس بر روی بسته بندی کالای معیوب جهت پیگیری الزامی می‌باشد.

3. فروشنده موظف است کالای معیوب مرجوعی توسط مصرف کننده را آزمایش کند و پس از اطمینان از معیوب بودن و داشتن شرایط ضمانت نامه آن را برای شرکت برگشت دهد. در صورتی که کارشناسان شرکت پرتو نور توس کالای ارسالی را سالم تشخیص دهند، کالای مدنظر فقط در صورتی برگشت داده خواهد شد که ظرف 15 روز کاری از زمان اعلام تمامی هزینه‌ها شامل هزینه حمل و باربری و کارشناس به حساب شرکت واریز شود. ضمنا فرستنده کالای مرجوعی موظف به پیگیری و اطلاع رسانی می‌باشد. حداکثر زمان تعیین برای کالای مرجوعی سالم 15 روز کاری می‌باشد.

4. مواردی شامل مراجعه کارشناس به محل، بازکردن و نصب مجدد محصول، حمل و نقل، بارگیری و تخلیه، آسیب به اموال، توقف کار و اموال، هزینه‌های ناشی از نصب علائم ترافیکی، داربست و بالابر و سایر هزینه‌های مرتبط با این موضوع، مشمول ضمانت نیست و به عهده مصرف کننده است.

5. شرکت تولیدی پرتونورتوس پس از خارج شدن کالا از محل تحویل (درب کارخانه)، هیچگونه مسئولیتی درباره جبران خسارات ناشی از بلایای طبیعی، آتش سوزی، سرقت، آب خوردگی، مشکلات ناشی از حمل و نقل و خطای انسانی به عهده ندارد.

6- در کالاهایی که تاریخ ضمانت درایور آن با چراغ مطابقت ندارد، هر بخشی که مشمول ضمانت باشد، پذیرفته می‌شود. همچنین در چراغ‌هایی که درایور سرخود دارد. مجموعه چراغ مشمول ضمانت می‌شود.

7. افت شارنوری محصول مطابق با کد حفظ شارنوری اظهار شده می‌باشد و افت کمتر شامل ضمانت نمی‌باشد.

8. تغییر رنگ ظاهری و همچنین تغییر رنگ نور در محصولات در طی دوره کارکرد شامل ضمانت نمی‌باشد.

9. فروشنده موظف است برای استفاده از خدمات ضمانت محصولات را با بسته بندی مناسب حمل و به شرکت پرتونورتوس برگشت دهد. هنگام تعویض کالای مرجوعی در صورتی که مصرف کننده بدون بسته بندی کالا را برگشت دهد، فروشنده باید کالای معیوب را بدون بسته بندی تعویض کند.

10. در صورتی که محصولی از سبد کالای شرکت خارج شده باشد، نماینده یا عامل فروش می‌تواند با جانشین کردن محصولی دیگر با احتساب مابه‌التفاوت قیمت محصول جدید با کالای تعویضی و جلب رضایت مصرف کننده یا با پرداخت مبلغ کالا به قیمت روز مطابق لیست قیمت مصوب در وبسایت گروه تولیدی پرتونورتوس خدمات ضمانت را ارائه دهد.

در صورت بروز مشکل برای محصولات شرکت پرتو نور توس، آن را به کجا ارسال کنیم؟

ارسال مستقیم به نماینگی، عوامل فروش یا ارسال به کارخانه

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.